Kancelaria Chałupka Law & Consulting

Kancelaria Chałupka Law & Consulting jest niezależną, polską firmą prawniczo-consultingową, świadczącą usługi m.in. na rzecz krajowych przedsiębiorców oraz wszelkich podmiotów gospodarczych. Chałupka Law & Consulting zapewnia również bieżące doradztwo i wsparcie dla Klientów indywidualnych na preferencyjnych warunkach.

Naszym Klientom zapewniamy profesjonalizm i elastyczne podejście do ich aktualnych spraw, problemów i potrzeb. W naszej pracy wykorzystujemy bogate doświadczenie zdobyte w trakcie pracy w renomowanych polskich, jak i międzynarodowych kancelariach prawnych, funduszach inwestycyjnych oraz firmach doradczych. Doświadczenie i rozległa wiedza prawnicza pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie, przy zachowaniu umiarkowanych kosztów obsługi prawnej.

Atutem naszej kancelarii jest połączenie prawniczej wiedzy z wieloletnim doświadczeniem biznesowym zdobytym przy realizacji złożonych projektów inwestycyjnych. Pracujemy zarówno w trybie projektowym jak i stałego zlecenia. Model współpracy każdorazowo uzgadniamy z Klientem, tak aby spełniał on oczekiwania i był w pełni funkcjonalny do danej skali działalności.